В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.
19 грудня учні школи завітали і до Покровського ДНЗ. Для малечі вони підготували цікаву виставу «Миколай до нас іде». Дошкільнятка виконували чудові таночки і декламували віршики про Святого Миколая.
![](/Foto/m19/3.jpg)
![](/Foto/m19/6.jpg)
![](/Foto/m19/8-2-.jpg)
![](/Foto/m19/10.jpg)
Також члени учнівського самоврядування привітали зі святом дітей пільгових категорій у Покровському СБК.
![](/Foto/m19/12.jpg)
Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо одні одних добром і любов'ю та нехай у всіх повсякчас і щоденно очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє!
|