У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів активної життєвої позиції, суть якої полягає не стільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї або вірування, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних, з 12 по 16 листопада 2018 року в Покровській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом : «Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю»
Впродовж тижня робота школи була спрямована на розуміння необхідності
реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників освітнього процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.
План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Проведено бліц-опитування, тематичні конкурси, ігри та акції, години спілкування, круглі столи та бесіди на тему толерантності.
На великій перерві в актовій залі усі бажаючі змогли переглянути презентацію «Толерантність», де школярі мали змогу ще раз переконатися, що в світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові , що толерантним, сьогодні, бути нелегко.
Всі бажаючі мали змогу отримати масу задоволень, прийнявши участь у селфі-акції «Подаруй світу усмішку» . Змістовним було вирощування «Дерева
толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства - цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли власноруч підписані шаблони яблучок з підписаними рисами характеру, які притаманні лише толерантним людям. Таким чином, своїми руками ми будуємо своє життя!
Бліц-опитування «Найтолерантніший вчитель школи » відбувалось анонімно.
Кожен учень школи зміг обирати найтолерантнішого педагога, при умові, не
голосувати за свого класного керівника. Після підрахунку голосів перемогу отримала Рудоман Тетяна Іванівна – практичний психолог. Дуже сподобався початківцям арт-тренінг «Якого кольору толерантність?»
Підводячи підсумки, можна дійти до висновку, що протягом Тижня
діти навчились терпляче сприймати людей такими, якими вони є, не намагаються змінити в них те, що не подобається, цінують і визнають в
кожній людині особистість і поважають її думки, почуття, переконання,
незалежно від того, чи збігаються вони з їхніми.
/document/psiholog/plan_tizhdn_toler_2018.docx
|